Při diskusi s manažery a majiteli firem nezřídka slýchám myšlenku: „Nechci externistu. Chci někoho, kdo bude součást týmu a bude spolupracovat dlouhodobě. Potřebuji někoho, kdo bude nositelem know-how a kdo jen tak neodejde. Potřebuji zaměstnance!” Opravdu takový manažer řeší podstatu věci? Nebo jen spojuje nesouvisející myšlenky?