Externista, nebo zaměstnanec: Odhalte skutečný rozdíl

Při diskusi s manažery a majiteli firem nezřídka slýchám myšlenku: „Nechci externistu. Chci někoho, kdo bude součást týmu a bude spolupracovat dlouhodobě. Potřebuji někoho, kdo bude nositelem know-how a kdo jen tak neodejde. Potřebuji zaměstnance!” Opravdu takový manažer řeší podstatu věci? Nebo jen spojuje nesouvisející myšlenky?

https://www.linkedin.com/pulse/externista-nebo-zam%C4%9Bstnanec-odhalte-skute%C4%8Dn%C3%BD-rozd%C3%ADl-pavel-pajkrt/