Dovolil jsem si po dlouhé době napsat článek. Během let v marketingu jsem se setkal se stovkami firem různých velikostí i odvětví. U části z nich jsem si všiml jisté nedůvěry v přínos budování značky či marketing obecně. Zejména u firem z oblasti B2B, průmyslu a výroby. Rád bych reagoval na nejčastější otázky či výhrady, které jsem od klientů slyšel.